Kayra Etek Pantolon Modelleri | Sonbahar-Kış 2013

Tesettür giyimin öncü ve beğenilen markalarından Kayra’nın 2012-2013 Sonbahar Kış Etek ve Pantolon Etek Koleksiyonu modellerini sizler için inceledik.

Etek koleksiyonunda kahve, kırmızı, koyu mavi ve siyah renkli modeller yer almaktadır. Pantolon Etek modellerinde ise sadece siyah renk kullanılmıştır.

Etek modellerinin çoğunda tamamlayıcı aksesuar olarak kemer kullanılmakla beraber kemersiz modelleri tercih edenler hanımlar da unutulmamıştır.

Ev hanımlarına özel günlerinde, çalışan kadınlara ise iş hayatında, farklı ve şık kombinler oluştururken Kayra koleksiyonuna göz atmalarını tavsiye ediyoruz.

Kayra‘nın 2012-2013 Sonbahar Kış Etek Pantolon Koleksiyonu fotoğraflarını “Hayatı Modala”mak isteyen ve özel olduğunun farkında olan #HanimNisa ‘ların bilgi, beğeni ve değerlendirmelerine sunuyoruz.

Kayra’nın diğer (eşarp, şal, etol, trench/trençkot, kap, pardesü, manto, kaban, gömlek, bluz, tunik, takım, ayakkabı, çanta, abaya/ferace/cilbab, elbise, abiye, gece kıyafeti vb.) tesettür giyim ürünlerini, modellerini, koleksiyonlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer tesettür giyim markalarının etek pantolon koleksiyonlarını ve modellerini incelemek için tıklayınız.

Sen Özelsin! #HanimNisa