Kayra Şal Modelleri | Sonbahar Kış 2013

Tesettür giyimin öncü ve beğenilen markalarından Kayra’nın 2012-2013 Sonbahar Kış Şal Koleksiyonu modellerini sizler için inceledik.

Koleksiyonda acı kahve, balköpüğü, bordo, bulut mavisi, füme, fuşya, gece mavisi, altın sarısı, gül pembesi, kiremit kırmızısı, hardal sarısı, leylak, saks mavisi, siyah, tütün, kırmızı ve zümrüt yeşili renklerine sahip modellerin öne çıktığını görmekteyiz.

İpek şallardaki zengin renk seçenekleri ile Kayra; şehirli, modern ve muhafazakar kadınlara farklı ve trendy kombinler oluşturma imkanı sunmaktadır.

Kayra‘nın 2012-2013 Sonbahar Kış Şal Koleksiyonu fotoğraflarını “Hayatı Modala”mak isteyen ve özel olduğunun farkında olan #HanimNisa ‘ların bilgi, beğeni ve değerlendirmelerine sunuyoruz.

Kayra’nın diğer (eşarp, etol, pardesü, kap, trençkot, manto, kaban, gömlek, bluz, tunik, etek, ceket, pantolon, takım, ayakkabı, çanta, abaya/ferace/cilbab, elbise, abiye, gece kıyafeti vb.) tesettür giyim ürünlerini, modellerini, koleksiyonlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer tesettür giyim markalarının şal koleksiyonlarını ve modellerini incelemek için tıklayınız.

Sen Özelsin! #HanimNisa