Kayra Trench Kap Modelleri | Sonbahar-Kış 2013

Tesettür giyimin öncü ve beğenilen markalarından Kayra’nın 2012-2013 Sonbahar Kış Trench Kap Koleksiyonu modellerini sizler için inceledik.

Koleksiyonda kahverengi, siyah ve kırmızı tonlara sahip modellerin öne çıktığını görmekteyiz. Ön kısmında düğmeleri gözüken modeller olduğu gibi düğmeleri gizlenmiş ya da düğmesiz modeller de koleksiyon içinde yer almaktadır.

Trench Kap modellerinde trench ve kap ile aynı renkte ya da farklı tamamlayıcı bir renkte kemer kullanılarak kıyafete daha zarif bir görünüm kazandırılmaya çalışılmıştır.

Her yaştan tesettürlü hanımlara rahat ve spor giyinme imkanı veren, pantolon giyme özgürlüğü sağlayan trench ve  kap modelleri, şıklığından taviz vermeyen hanımların dört mevsim gözdesi olacaktır.

Kayra‘nın 2012-2013 Sonbahar Kış Trench Kap Koleksiyonu fotoğraflarını “Hayatı Modala”mak isteyen ve özel/güzel olduğunun farkında olan #HanimNisa ‘ların bilgi, beğeni ve değerlendirmelerine sunuyoruz.

Kayra’nın diğer (eşarp, şal, etol, manto, kaban, gömlek, bluz, tunik, etek, ceket, pantolon, takım, ayakkabı, çanta, abaya/ferace/cilbab, elbise, abiye, gece kıyafeti vb.) tesettür giyim ürünlerini, modellerini, koleksiyonlarını buradan inceleyebilirsiniz.

Diğer tesettür giyim markalarının trench kap koleksiyonlarını ve modellerini incelemek için tıklayınız.

Sen Özelsin! #HanimNisa