Tesettür Maxi Etekler Nasıl Kombinlenebilir?

Evet, maxi etekleri açık kapalı her kadına yakışır ama tabi kombinlemesini bildiği surece. O zaman, maxi etek ve kombinlerini bir bir inceleyip doğru kombinleri yapalım.

Eğer ince ve kısa boylu iseniz o zaman eteğiniz cok uzun olmasın ayak bileğinizi geçmesin, etek yüksek bel olsun ve sakın body giymeyin çünkü o zaman altınız yüksek olucak, üstünüz ise kısa kalacak, o zaman siz siz olun ve üstünüze bu sezonun trendi olan kot ceketler harika olur hem her reng eteğe uyum sağlar, eğer tesettürlüyseniz o zaman şal bağlayın başınıza ama topucu çok büyük yapmayın çünkü boyunuzu uzatmaktansa sizi ele verir ve gözler boya gider, arkası gayet küçük topuz olsun ve şalınızı trende uydurun ve önüne salaş bırakın elinize de kocaman çanta alın,  etek ile boyunuz uzun gösterdiği için korkmayin, ayakkabı konusunu onu zevkinize bırakıyorum. Dik durun, kendinize güvenin ve nisa modası ve trendlerini siz oluşturun.

 

Eğer hafif balık etliyseniz bazı bölgelerinizi kamufle etmek istiyorsunuz o zaman. Düşük bel etek size serbest, hafif ayva göbeğimizi de kamufle etmek için de üstünüze gömlek giyin, gömleği eteğin icine sokun ince bir kemer ile süsleyin, azıcık gömleği dışarı çekin bir balon havası verin, son iki düğmeleri kapatin tek üstü açık kalsın altına da eteğin aynı renginde bir body giyin, unutmayin bu görüntü size bir spor havası verecektir. Bu stili ben spor ayakkabı ile tavsiye ederim ve kocaman bir çanta boyunuz uzun kısa olsa da, şalınızı da eteğe göre seçin aynı renk olsun tek renk, desenli giymeyin oldugundan buyuk gosterir sizi, bu sefer gömleği kendi zevkinize göre secin. Değerlisiniz ve değerinizi bildirin, nisa modası sizden sorulsun.

 

 

 

 

Gelelim bu söylediğin beni anlatmıyor diyenlere, hafif kiloluyum ama modaya da uygun giyinmek güzel görünmek benim de hakkım diyenlere. Siz siz olun sakin yukarıda yazanları denemeyin daha da kötü olur, sizlerde etek bluz ve üstüne de en kısa basenlere gelecek kadar trench coat ya da blazer ceket giyin ağırlığı ise aksesuarlara yada  eşarbınıza verin. Farklı, özel ve güzel olun.

Bir daha ki moda tüyoları için yine burada buluşalım, unutmayın siz değerlisiniz ve nisa modasını siz oluşturun.

Çok çok öptüm,

@Melaqela

Sen Özelsin! #HanimNisa