Tesettürlü Siyah Elbise Giymenin İncelikleri

Uzun zamandır moda hakında yazamadım küçük bir rahatsızlıktan dolayı. Ama şimdi iyim çok şükür.

Gelelim bugünkü yazıya, kadınlar hem özgür hem şık olmak ister hele bu sıcak yaz günlerinde, işte o zaman buyrun okuyun =)

Uzun rahat siyah elbise, her kadının gardrobunda bulunan bir elbisedir, hadi gelin onu hem tarz hem şık bir hale sokalım.

Yerlere kadar uzanan uzun siyah elbise benim vazgeçilmezim, yazın kombin biçimim siyah elbisenin üzerine kot gömlek ile ve başıma tamamen bambaşka bir renk şal ve büyük bir çanta ile hem yaza hem de diğer nisaların gözlerini üzerinize çekmek için hazırsınız.

Ben çılgın değilim sadeliği severim derseniz o zaman siyah elbiseyi sadece siyah zemin üzerinde çiçek desenli eşarp ya da şal ve elinize de bir channel çanta ile kullanabilirsiniz.

Genç kızlar siz bu senenin tam modasına uyun ve siyahı neon bir renk ile patlatın. Ben çantada ya da ayakkabıda neonu beğeniyorum siz de siz olun ve neon eşarp bağlamayın başınıza büyük risk taşıdığı için şık olmaktan çok komik duruma düşersiniz.

Siyah elbiselere en çok yakışan hayvan desenli eşyalardır, bu başınızda ki eşarp da olabilir çanta da olabilir ayakkabı da olabilir.

“Peki ya aksesuar?” sorusu ile takıp takıştırmaktan korkmayın o anda ne ile konbinlerseniz ona ve renklere uygun çok sayıda bilezik takın çünkü ellerinizden çıkan sesler yürürken sizin öz güveninizi artıracaktır ve şık olmanızı güzel ama basit bir olay ile tamamlayacaksınız.

Unutmayın her ne giyip takarsanız sizi özel yapmaz sizi özel kılan sadece kendinize olan güveninizdir.

 

Sen Özelsin! #HanimNisa, #YazarNisa